Trendy bydlení

Ne každý si může dovolit předělávat dům nebo byt pokaždé tak, aby bydlel podle těch nejnovějších a nejmodernějších trendů. Ale i pomocí drobných věcí můžete interiér oživit a přiblížit tak tomu, co právě frčí.
červená kuchyň
Stále in
Jsou věci, které jsou prostě stálicemi. Co se týká nábytku, tak určitě barvy přírodní a vše co je jednoduché a praktické. S tím také souvisí snadná údržba, což ocení především ženy. Jestliže vás tento styl po letech už přeci jen omrzel, stačí pár vhodných doplňků, těmi mohou být výraznější dekorace, ale nesmíte to přehnat, pak by celkový dojem mohl působit spíše „každý pes, jiná ves“. Jestliže máte ložnici s většími okny, ideálně francouzskými, pak nábytek v přírodním stylu bude ideální volbou.
čmáranice nad postelí
Umělci
Jste tak trochu bohém a klasika vás nudí? Pak jste jistě kreativní a hlavou se vám honí různé nápady. Právě pro vás jsou jako dělané tapety ve stylu 3D. Vhodným umístěním je místo přímo za sedací soupravou. Z motivů sáhněte po světlech velkoměsta nebo přírodních motivech. Nábytek vám bude vyhovovat starý, pár kousků můžete použít v moderním designu, co se týká barev, i zde se můžete vyřádit. Na zdech se jistě budou dobře vyjímat obrazy. Důležité je, abyste se v takovém interiéru cítili dobře hlavně vy.
obývací pokoj
Stále na cestách
Jako cestovatel si nemusíte připadat jen o dovolené, ale i v klidu svého domova. Svoji zálibu tak můžete promítnout i do vybavení bytu. Svými úlovky z cest můžete vyzdobit místnost, vhodným nábytkem je pak ten zhotovený ze dřeva. Možná právě proto je tolik oblíbené zhotovovat jednotlivé kousky z dřevěných palet.
Nevaž se, odvaž se
Každoročně je vyhlašována jedna z barev jako ta, která určuje design interiéru. Místem, kde tomu dochází, je New York. Pro tento rok byla vybrána barva fialová, a to výrazná fialová (ultra violet). Takovým odstínem pak můžete oživit svoje bydlení, postačí jen pár drobných dekorací. V kombinaci se světlými barvami to bude to pravé.

About the author