Pro získání nebankovní hypotéky stačí jen pravidelný příjem

Nebankovní hypotéky jsou vhodnou alternativou pro všechny lidi, kteří s ohledem na nenadálou životní situaci nesplňují striktní požadavky bank.

Pokud jste si jistí, že dokážete poskytnuté peníze pravidelně splácet, pak nic nebrání tomu, abyste kontaktovali finanční společnost a informovali se o konkrétních podmínkách poskytnutí nebankovní hypotéky.

peníze

• Jako první krok je potřeba obstarat několik fotografií dané nemovitosti a zaslat je bankovní společnosti k ocenění nemovitosti. Společnost bude chtít také znát vaše finanční závazky vázané k nemovitosti (zástavy, exekuce). Ocenění nemovitosti jde na vrub poskytovatele hypotéky.

• Následně obdržíte písemné podklady s návrhem hypotéky k prostudování.

• Pro vyřízení formalit potřebujete kopii OP žadatele i majitele nemovitosti.

• Schopnost splácet lze prokázat výpisy z účtu, živnostníci mohou použít daňové přiznání.

peníze2

Nebankovní hypotéky mají podobné výše splátek, jako poskytují banky. Doba splatnosti je závislá na věku žadatele, ale jde rozložit i na 40 let.

Nebankovní hypotéky můžete také výhodně použít k refinancování hypotéky a zajímavou alternativou je i konsolidace půjček. Zajistit si vhodné financování nemusí být složité, pokud se rozhodnete pro využití nebankovní hypotéky.

Nemusíte platit žádné poplatky předem a v nabídce, kterou obdržíte, bude srozumitelným způsobem napsáno, jaké poplatky a v jaké výši jsou účtované.

S každým zájemcem o nebankovní hypotéku https://www.nebankovni-hypoteky-uvery.cz/nebankovni-hypoteky je jednání individuální a přizpůsobené na míru, aby došlo k nalezení optimálního řešení vyhovujícího jak finanční společnosti, tak žadateli, který bude schopen určené splátky pravidelně splácet.

Můžete očekávat rychlé schválení a vyřízení vaší žádosti. Nemusíte ani uvádět účel americké hypotéky a peníze použít libovolně. Můžete dokonce jako ručitele přizvat třetí osobu s nemovitostí.

Nenechte své finanční problémy zajít tak daleko, aby se staly neřešitelnými. Vždy je třeba v případě vzniklých obtíží komunikovat s finanční společností a dopracovat se k řešitelné dohodě.

About the author