Konec s nepořádkem ve vaší kabelce

Jak často musíte něco hledat v kabelce? Prakticky pořád! A také vás v danou chvíli rozčílí, když narazíte na tu spoustu nepořádku, kterou vaše kabelka ukrývá? Rozházené bonbóny, řasenka, lesk na rty, žvýkačky a mentolky. Změť nejrůznějších drobných mincí a spousta papírků. To vše se válí na dně vaší kabelky a znemožňuje vám to najít rychle potřebnou věc. Kolikrát už jste si stěžovaly, že nemáte dostatek drobných do automatu na parkování, nebo na zakoupení jízdenky na městskou hromadnou dopravu? Kolikrát už jste musely na zastávce vyskládat celý obsah kabelky, abyste si mohly za pár mincí koupit časopis, nebo drobné občerstvení? Už dost!
peníze pod lupou.jpg

Uklízejte a organizujte

I vaše kabelka si zaslouží důkladný úklid. Čas od času vyskládejte všechny předměty a do jejích útrob vraťte jen ty, které skutečně potřebujete. A jak si poradit se spoustou malých nezbytností, které u sebe zkrátka mít musíte? Máme řešení. Peněženka na mince. Můžete ji použít k účelu, ke kterému je určená a už vám nikdy nebudou chybět drobné na zaplacení jízdenky, nebo nápoje v automatu. Dá se však využít i jinak. Pořiďte si jich hned několik a rázem máte prostor, kde uchovávat potřeby pro úpravu make-upu, léky, bonbóny a celou řadu dalších drobností. Vše bude pečlivě roztřízeno a bude vám vždy po ruce. Už žádné hledání a vyskládání celého obsahu. Teď stačí jen sáhnout do té správné peněženky a rychle najdete to, pro co jste se do útrob vaší kabelky vydaly. Všechny vaše věci teď budou navíc skladovány v naprosté čistotě a nehrozí ani to, že byste si je o něco poškrábaly, nebo jinak poškodily.
historické mince.jpg
Vyberte si atraktivní modely peněženek, které vám budou sloužit nejen pro ukládání drobných mincí. Ceny peněženek jsou velmi příznivé, a proto rozhodně nezůstávejte u toho, že byste si zakoupily jen jednu! Nezbytností uvnitř kabelky máte přeci celou řadu!

About the author