Bazénové vysavače

Nenahraditelní pomocníci při údržbě bazénové vody. Každá voda v bazénu se musí čistit, používáme různou chemii, ale po nějaké době se stejně stane, že musíme přejít i k manuálnímu čištění a použít hrubou sílu, abychom stěny a dno bazénu pořádně vyčistili, protože se zde postupem času usazují různé druhy nečistot a to nejenom z pokožky plavců, což dobře zachycuje a pokrývá chemie do bazénu, ale také z prostředí, sem tam nějaký ten lístek, tráva z nohou plavců a tak dále. Je toho zkrátka hodně, co ovlivňuje kvalitu vody v bazénu.
Kvalitu vody ovlivňuje mnoho faktorů. Jakmile se kvalita vody zhorší, musíme přejít k pořádnému vyčištění například pomocí bazénových vysavačů.
voda v bazénu.jpg

Odborný pomocník na jakékoliv znečištění

Vysavač do bazénu můžete použít jak v interiérových, tak i v exteriérových typech bazénů. Hodí se do jakéhokoliv typu nadzemního či zabudovaného bazénu.
· Prostor v bazénu bychom měli vždy udržovat v čistotě. Zejména dno bazénu a stěny, na kterých se usazují nečistoty. Bazénový vysavač je proto skvělým pomocníkem, jak si s takovouto špínou a usazeninami poradit. Poradí si také se spadanými úlomky rostlin, s listím nebo větvičkami či dalšími drobnostmi, které nám do bazénu padají. Úlomky rostlin se nám do bazénu dostávají ve dne i v noci. Týká se to samozřejmě zahradního typu bazénu, který je vystaven venkovnímu prostředí. Pyly, trávy nebo písek z nohou plavců škodí kvalitě vody, proto se následně bazén musí vyčistit.
· Bazénové vysavače najdete jako ruční typy nebo také jako samochodné. Vždy si poradí s jakýmikoli nerozpuštěnými nečistotami a budou udržovat kvalitu vody v optimální čistotě během celé koupací sezóny.
bazén u hotelu.jpg
· Najdete zde kartáče, vysavače do trojúhelníku, které nejlépe odstraňují špínu i z těžko přístupných míst, dále také nástavce a mnoho dalšího příslušenství. Vysavače také můžete napojit na teleskopické tyče. Jsou vyrobeny z kvalitních plastů a jsou mimořádně odolné.

About the author