Kompresory pro firmy

Kompresory mají dlouholetou tradici, přičemž se posunuly značně dopředu, takže si je může dovolit každá firma, přičemž ani, údržba Vás nevyjde draho.

Kompresory pro firmy

Stlačený vzduch je potřeba

K čemu si vlastně kupovat kompresor a kde ho využijeme? Možná o tom ani nevíte, ovšem stlačený vzduch se využívá na každém kroku. Díky němu máme nahuštěné třeba pneumatiky, ale nesmíme zapomínat ani na profesionální využití, kdy například mužem lakovat vše možné anebo používat pneumatické nářadí.

přenosný kompresor

V takových případech je nejen u velkých firem zapotřebí stálý tlak stlačeného vzduchu, jenž se náplní za krátkou dobu. Takže díky kvalitnímu kompresoru můžete pracovat celou směnu bez žádných problémů. Samozřejmě záleží, na jakou práci stroj potřebujete a podle toho si vybrat vhodné zařízení. Liší se od sebe nejen výkonem, ale i velikostí nádoby. Na lakování či tryskání velkých ploch je samozřejmě výhodná dostatečně velká nádoba, aby kompresor nemusel neustále zapínat a vypínat. Samozřejmě snese větší zátěž, ovšem jestliže pořídíte stroj s dostatečnou rezervou pro Vaše účely, tak toho vydrží spoustu.

Šroubové kompresor

Od pístových jsou velice odlišné, čehož si můžeme všimnout už u samotné technologie. Jak už název vypovídá, tak u pístový se pohybuje píst, což má své výhody, protože snese častější vypínání a zapínání. Ovšem šroubový kompresor Piskovacky.cz zase nemá tolik hýbajících se dílů, takže odpadá jezdící píst. Pro nás to znamená především klidný a tichý chod, takže v okolí nemusíme trpět tak velký hluk a především otřesy, jež jsou u větších pístových kompresorů docela znát.

znázornění kompresoru

Navíc šroubové kompresory dosahují skvělé účinnosti, což má za následek i moderní strojírenství jenž má co nabídnout. Takže v provozu bez vypínání kompresoru se finančně skutečně šroubový vyplatí. Kromě toho nabídka je opravdu široká, takže pro každého je zde ideální přístroj. Tato firma se zabývá speciálně na stroje pro tryskání a lakování, což je velice důležitý proces, jenž si vyžaduje neustálý přísun stlačeného vzduchu pod stálým tlakem, aby třeba lak byl na povrchu nádherný.

About the author