Jak se zbavit přebytečných kil

Lidé se rozhodnou začít hubnout většinou na jaře (aby byli do léta fit) a poté na Nový rok. Nový rok je pro ně totiž velmi motivační. Všude vidíte reklamy na zdravou stravu. Fitness centra bývají přeplněné. Lidé si totiž dávají různá předsevzetí. Abyste mohli začít, tak nepotřebujete vlastně nic. Stačí pouze motivace, upravit stravu a cvičit. Strava by měla být bohatá. Vyhnout byste se měli bílému pečivu, smaženým a tučným pokrmům. Zařadit byste měli více ovoce a zeleniny.
běh lesem
Vláknina, která Vás zasytí je velmi potřebná a důležitá. Ke každému jídlu si dávejte alespoň malou porci zeleniny. Snažte se nepít sladké nápoje. Ty jsou plné cukru a hodně se po nich přibírá. Využijte stálou nabídku zeleniny. Na večeři si můžete dát třeba šopský salát. Na ten budete potřebovat okurku, rajčata, papriky, balkánský sýr. Všechno pouze nakrájíte a smícháte dohromady. Strava tvoří 70 %. Zbytek je o cvičení. Ve dvou se všechno lépe táhne. Domluvte se třeba s kamarádkou/kamarádem, že začnete chodit do fitka. Pokud nechcete utrácet finance za fitko, tak můžete začít procházkami. Ty poté mohou být svižné. Postupně třeba začnete běhat. Jestliže nemáte ke cvičení parťáka, tak se můžete přihlásit do různých běžeckých klubů.
mix ovoce
V nich jsou lidi, kteří se vždy domluví na místě a času. Tam se pak sejdou a jdou společně všichni běhat. Třeba si tam najdete kamarádku/kamaráda. Další možností jsou sluchátka. Stáhněte si do mobilu oblíbenou muziku a vydejte se ven. Pozor na auta! Dobrým pohybem je plavání. To je velice dobré na záda a na kondičku. Vstupy do krytých bazénů nejsou nijak předražené, a tak můžete bez obav o finance vyrazit plavat. Pokud chcete cvičit pouze doma, tak jsou pro Vás skvělým řešením videa, které naleznete na internetu. Například na YouTube je jich hodně. Další možnost máte najít si člověka, který se živí jako fitness trenér a sestavuje jídelníčky. S tím se pouze domluvíte, zaplatíte příslušnou finanční částku a on Vám pošle jídelníček i se cviky.

About the author