Bydlete podle vlastních představ

Zkrátka a dobře, není nad to, když bydlíte podle svého vkusu a podle svého vlastního přání. Splňte si sen a nechejte si postavit na pozemku, louce nebo zahradě mobilheim. Mobilní domy se dají navíc přemístit na jiné místo a jejich celoroční náklady se rovnají nízkoenergetickému bydlení.
Hledáte optimální řešení vašeho bydlení? Nevíte, jaký typ bydlení zvolit? Co pro vás bude nejlepší? V případě, že vlastníte pozemek, je to hned jasné. Nemusíte však myslet na stavbu novostavby svépomocí nebo naopak pomocí firmy, ale můžete si zde nechat postavit mobilní dům.
nový domov.jpg

Co pro mě znamená pořízení mobilheimu?

Mobilheim je mobilní dům. Tento dům vám vyrobíme přesně na míru a podle vašich požadavků. Můžete si jej sami navrhnout podle našeho konfigurátoru. Pokud byste raději chtěli volit klasický typ tohoto obydlí, tak pro vás máme již připravenou širokou nabídku našich skladových zásob, takže stačí říct, který dům budete chtít a je hotovo. Jakmile vám dům postavíme, tak vám jej profesionálně také přivezeme až na místo určení. Odborně jej ustavíme přesně podle požadovaných parametrů a připojíme. Samozřejmostí je před zahájením požadovaného usazení, provedení terénních úprav. Podle potřeb upravíme terén a uděláme vše potřebné. Následně je dům již ustavený a připravený pro vaše bydlení. Dům obsahuje krásnou novou kuchyni, obývací prostory, moderní koupelnu a toaletu. Podle potřeb si můžete zvolit počet dalších místností. V takovémto domě totiž klidně mohou bydlet i rodiny s dětmi.
propojené místnosti.jpg
Mobilheim je vhodný pro lidi na stáří, ale také pro začínající mladé lidi, kteří mají partnery a touží se osamostatnit. Chcete bydlet ve vlastním domě se zahrádkou a mít prostor pro děti, aby si měly kde hrát? Pokud už máte více člennou rodinu, tak věříme, že musíte brát ohledy na nízké náklady a proto je mobilní dům tím nejlepším řešením pro každého. Zaručí vám velmi nízké náklady na bydlení a vysoká není ani jeho pořizovací cena. S financováním vám velice rádi poradíme.

About the author