Stěhování na klíč aneb stěhovací dny bez starostí


Někteří lidé jsou natolik pracovně zaneprázdněni, že je pro ně stěhování další stresem navíc. Potřebují naopak zvolnit tempo a vysadit a mít při ruce někoho spolehlivého, kdo jim usnadní život. Kupříkladu kdo podniká a má na starosti provoz s několika desítkami zaměstnanců, a má zájem přestěhovat se do jiné lokality, kde má větší klid na svou práci, což bývají například rekreační oblasti, může požádat stěhovací firmu o zakázku na klíč. Komplet přestěhování nemovitosti či bytu se vším všudy, včetně balení věcí, demontáže nábytku a vybalování na novém místě.

stěhování nábytku

Co možná o stěhovacích firmách nevíte, je fakt, že mohou vyhovět i speciálním přáním, která zahrnují kupříkladu montáže bytových doplňků a částí nábytku, instalace svítidel, garnýží, zrcadel, polic, kuchyňských linek včetně zapojení spotřebičů, a také vybalení věcí do skříní tak, jak si to přejete. Stěhováci mohou přemístit i vestavěnou skříň na míru či kuchyňskou linku a uvést je do provozu s ohledem na technické možnosti v novém příbytku. http://www.farnostuh.cz/Dokumenty/files/%25C5%25BDEHN%25C3%2581N%25C3%258D%2520NOV%25C3%2589HO%2520DOMU%2520NEBO%2520BYTU.pdf

stěhování bytů

Stěhování na klíč může proběhnout tak, že pouze předáte klíče od obou nemovitostí, na předběžné osobní schůzce domluvíte veškeré podrobnosti, zástupce stěhovací firmy si vše nafotí a zapíše, a pak už se můžete věnovat své práci či čemukoli jinému.

Stěhování bytů v Praze na klíč je také ideálním řešením pro toho, kdo se chystá na dovolenou, a chce ji prožít zcela bez starostí a při návratu domů již zamířit do nového příbytku. Vyhne se tak nepříjemnostem s balením věcí a úklidem, a hodí se to i tehdy, kdy máte v domě nepříjemné sousedy, a nechcete se s nimi již potkávat – prostě se potají sbalíte na dovolenou, v noci odjedete a už po vás nikdo v dané lokalitě nebude pátrat. Vracíte se domů jinam, kde budete mít přívětivější prostředí i lidi kolem vás. Na stěhovací firmu si vaši nepříjemní sousedé netroufnou, a pokud ji osloví, půjde o neutrální rozhovor, protože jde o úplně cizí lidi.

About the author