Válec, který je plný hudby

Moderní technologie se stále rozvíjí a tak se na trhu objevují nové a rozličné výrobky. Zasahují prakticky do všech možných odvětví. V podstatě se nám snaží výrobci usnadnit práci, čas a i zábavu. Například úplnou novinkou na českém trhu se pyšní nový reproduktor, který je zhruba o velikosti plechovky. Co je na něm dále zvláštní, že nepotřebuje vůbec žádné kabely. Tedy abychom byli naprosto přesní, tak jeden určitě ano a to je na nabíjení.
malé repráky
Tento reproduktor je totiž bezdrátovým výrobkem, který má vyrovnaný přednes a dá se říci, že je naprosto dobrým produktem v porovnání jeho výkonu a ceny. Samotné jeho tělo je tvořeno z plastu, takže není ani příliš těžký a je uzavřený gumovou základnou na obou koncích. Takže skutečně malý váleček, který spojuje podélně gumová lišta, na které je jeho označení a malý kryt na zasunutí konektorů.
sennheiser bezdrátová sluchátka

Jeho ovládání je naprosto snadné

Připojit se dá k němu díky Micro-USB kabelu mobil, tablet a další přehrávače, které jsou osazeny 3,5 mm jackem. Pak nic nebrání pohodové muzice. Na horní straně nalezneme ovládací panel s pěti tlačítky. Zde je základní ovládání, tak jak jsme zvyklí. Na přehrávání, pauza, zapnutí a vypnutí, navíc tu můžeme použít i tlačítko s telefonem, což nám umožní vzít příchozí hovor. Běžný uživatel bude spokojený s výdrží baterie, která je na přehrávání až 12 hodin.
bose reproduktor

To není vše

Abychom si mohli dokonale vychutnat nejen poslech hudby, ale ještě i při ní pracovat, tak si můžeme pořídit bezdrátová sluchátka, která nás rozhodně nebudou omezovat v pohybu. Takže ve finále si užijeme dokonalý koncert, který můžeme doprovázet svými tanečními kreacemi a ještě si při tom v klidu dělat jakoukoliv práci, která nám půjde pěkně od ruky. Samozřejmě na trhu existuje další nespočet bezdrátových reproduktorů a jsou také určeny pro například větší kapacitu i místnosti nebo dokonce sálu, ovšem to je již o jiné kvalitě a technickém provedení. Pak si můžeme udělat párty klidně v divočině.

About the author