Svatební šaty

Pokud se letos nebo příští rok chystáte na svatbu, určitě už jste musela zařídit hromadu věcí. Vybrat ideální místo může být oříšek. Svatbu na radnici nebo klasicky v kostele chce dneska už málokdo. Svatební obřady se přesouvají na čím dál neobvyklejší místa. Můžete si zkusit vyhledat, kolik svateb už se koná na louce, u vody (či dokonce přímo na vodě na lodi), v zámeckém parku nebo na statku.

Když vyberete skvělé místo, chcete si ho samozřejmě co nejvíce upravit podle svých představ. Na to by se vám pravděpodobně hodil celý tým dekoratérů, poradců, stěhováků a telefonistů. Ale ani tady to nekončí, musíte dostatečně dopředu připravit seznam hostů. Tady nastává velké dilema, koho pozvat a koho ne. Často se stává, že si novomanželé zvou na svatbu i vzdálené příbuzné, které nemají zase tak v lásce, jen aby je neurazili. Ono pozvat jednu tetičku ale druhou už ne bývá ošemetné… Takže tady určitě pozor, možná si nechte i poradit od někoho z rodiny.

svatební den

Příjemnější částí je určitě výběr šatů. Svatební šaty by vám pochopitelně měly krásně sedět, lichotit vaší postavě a udělat z vás nejkrásnější ženu dne. Protože je to váš den. Šaty můžete vyhledat na stránce svatební šaty Praha, kde si určitě vyberete. Šaty byste měla přizpůsobit prostředí, kde svatba bude.

svatební závoj

Např. pokud máte svatbu na statku asi není potřeba vybrat ty nejvíc ozdobené s nejdelší vlečkou. Naopak pokud obřad chystáte na zámku můžete si dovolit vypadat jako opravdová princezna z pohádky. Dejte pozor, aby ženich šaty před obřadem neviděl. Naopak šaty můžete ukázat družičkám a domluvit se s nimi, co budou mít na svatě ony. Nejoblíbenější bývají růžové nebo světle modré dlouhé šaty. Když máte zařízené místo, hosty i šaty, zbývají už jen malé drobnosti. Nákup bot, šperků či květin už pro vás bude spíš zábava. Doufáme, že si vybere krásné šaty a vaše svatba bude přesně podle vašich představ a svůj velký den si užijete.

About the author