Dejte svému manželství šanci

Vaše manželství se nachází v krizi? Odhalili jste partnerovu /partnerky/ nevěru a nedokážete odpustit, ale v manželství vás „drží“ děti? Přesto nejste spokojeni a z vašeho života se vytratila radost a štěstí? Chcete takto žít dalších deset, dvacet let? Pak to nebudu pěkné vyhlídky a při potlačovaném napětí a stachu a obav si navíc můžete „vyrobit“ ošklivou nemoc.

srdce trápení

Začněte tento neuspokojujíc stav co nejdříve řešit. Řešení tu je vždy, jen je třeba se umět obrátit na správnou adresu. A tou může týt manželská poradna Praha, kde k vám budu přistupovat s pochopením, empatií a bez zbytečných předsudků. Nikdo vás nebude soudit, ale naopak vám pomůžu najít cestu k sobě a partnerovi. Pokud manželství není zcela rozvrácené a nežijete s alkoholikem či osobou, která je závislá na drogách, stojí za to manželství ještě zachránit. Možná, že s odstupem času za pár let na tuto situaci budete nahlížet již s nadhledem a řeknete si, jak je možné, že jste neviděli tehdy sami klady vašeho manželství, které zastínila jedna jediná nepříjemnost …

Je normální, že vztahy, byť byste tvářily jedinečné a láskyplné, procházejí různými obdobími a vstupují i do krize. Právě zde se projeví vzájemná láska, která dokáže překonat nastalý problém. Může se jednat o jakési klopýtnutí jednoho z vás, a proto přece nestojí za to rozvracet manželství.

rodina řešení

Jsme lidé a lidé chybují. Nejsme andělé, kteří žijí andělský život bez starostí a, bez práce a bez peněz. My vše toto k životu potřebujeme. Starosti a problémy nás posouvají dopředu, protože se ukazuje naše duševní vyzrálosti. Život není o tom nemít starosti, ale umět je řešit a společně překonávat. Jen tak se můžeme posouvat dále. A s tím vám mohu pomoci. Poskytnu vám radu nestranného odborníka. Pomůžu vám Drahonirarasinova podívat se na vaše těžké období a porozumět druhému a hlavně i sami sobě.

About the author