Chystáte se ke koupi klimatizace do domácnosti?

Potřebujete do bytu či domu instalovat klimatizační zařízení, které vám vždy zajistí optimální teplotu místností? Moderní klimatizace od předních výrobců dokáží udržovat ve vašem domově nejen vámi navolenou, a pro vás příjemnou teplotu, ale také umí čistit vzduch, takže pak žijete mnohem zdravěji – účinně likvidují bakterie i roztoče, prach, pyl a další nečistoty. Kromě toho nemusíte větrat okny (což bývá obzvláště nepříjemné v zimním období) – klimatizace totiž přivádí do bytu neustále čerstvý vzduch.

air-conditioning-3383278_960_720

Naše společnost se zabývá prodejem i montáží klimatizací a také poradenstvím. Je možné s námi předem konzultovat, které zařízení by bylo pro vaši domácnost nejvhodnější, následně provedeme montáž, ale také jeho servis a rovněž kvalifikovaně poradíme v případě jakýchkoliv problémů.

Tentokrát jsme se zaměřili na výrobky společnosti Hisense. Přestože domovem Hisense je Čína, její dceřiné společnosti se nacházejí na všech kontinentech. Vyrábí nízkoenergetické a ekologicky šetrné produkty v oblasti spotřební elektroniky, mobilních komunikačních zařízení a domácích spotřebičů.

air-4070641_960_720

Z klimatizačních zařízení Hisense vám můžeme nabídnout typy New Eco Easy, Basic Energy, Premium New Comfort, Standard Mini Apple Pie, mobilní klimatizace a Silentium Elmontech.cz. U tohoto výrobku se pozastavíme a poskytneme vám o něm víc informací. Rezidenční klimatizace Silentium Pro (termokamera, Wifi, Quiet mode 16 dB, hlasové ovládání) dělíme na:

  • MonoSplit (2,5 a 3,5 kW) – obsahuje inovativní technologie jako je inteligentní oko; systém pro kontrolu teploty, vlhkosti, průtoku vzduchu a směru jeho proudění; vysokofrekvenční elektromagnetická technologie (rychlé vytápění i chlazení); minimální hlučnost; technologie Smart PFC vyrovnává různé podmínky nízkého a vysokého napětí; inteligentní Wifi ovládání – dálkově pomocí Smartphonu nebo tabletu s OS Android nebo iOS a mnoho dalších užitečných funkcí.
  • MultiSplit – Smart funkce, 24hod časovač, funkce Autorestart, I feel, Sleep; mód Super, širokoúhlé nastavování výfukové lamely, filtrace 4 v 1, funkce proti tvorbě plísní, a další.

About the author