Potřebujete do bytu či domu instalovat klimatizační zařízení, které vám vždy zajistí optimální teplotu místností? Moderní klimatizace od předních výrobců dokáží udržovat ve vašem domově nejen vámi navolenou, a pro vás příjemnou teplotu, ale také umí čistit vzduch, takže pak žijete mnohem zdravěji – účinně likvidují bakterie i roztoče, prach, pyl a další nečistoty. Kromě toho nemusíte větrat okny (což bývá obzvláště nepříjemné v zimním období) – klimatizace totiž přivádí do bytu neustále čerstvý vzduch.

air-conditioning-3383278_960_720

Naše společnost se zabývá prodejem i montáží klimatizací a také poradenstvím. Je možné s námi předem konzultovat, které zařízení by bylo pro vaši domácnost nejvhodnější, následně provedeme montáž, ale také jeho servis a rovněž kvalifikovaně poradíme v případě jakýchkoliv problémů.

Tentokrát jsme se zaměřili na výrobky společnosti Hisense. Přestože domovem Hisense je Čína, její dceřiné společnosti se nacházejí na všech kontinentech. Vyrábí nízkoenergetické a ekologicky šetrné produkty v oblasti spotřební elektroniky, mobilních komunikačních zařízení a domácích spotřebičů.

air-4070641_960_720

Z klimatizačních zařízení Hisense vám můžeme nabídnout typy New Eco Easy, Basic Energy, Premium New Comfort, Standard Mini Apple Pie, mobilní klimatizace a Silentium Elmontech.cz. U tohoto výrobku se pozastavíme a poskytneme vám o něm víc informací. Rezidenční klimatizace Silentium Pro (termokamera, Wifi, Quiet mode 16 dB, hlasové ovládání) dělíme na:

  • MonoSplit (2,5 a 3,5 kW) – obsahuje inovativní technologie jako je inteligentní oko; systém pro kontrolu teploty, vlhkosti, průtoku vzduchu a směru jeho proudění; vysokofrekvenční elektromagnetická technologie (rychlé vytápění i chlazení); minimální hlučnost; technologie Smart PFC vyrovnává různé podmínky nízkého a vysokého napětí; inteligentní Wifi ovládání – dálkově pomocí Smartphonu nebo tabletu s OS Android nebo iOS a mnoho dalších užitečných funkcí.
  • MultiSplit – Smart funkce, 24hod časovač, funkce Autorestart, I feel, Sleep; mód Super, širokoúhlé nastavování výfukové lamely, filtrace 4 v 1, funkce proti tvorbě plísní, a další.