Vlajková loď Samsung S9

Samsung S9 je řazen jako vlajková loď tohoto výrobce, a proto nabízí solidní parametry. Jestliže se nám na něm rozbilo sklo, tak jej vymění profesionálové.

Vlajková loď Samsung S9

Pokrok vpřed

S9 je nástupce staršího modelu S8, a proto se pojďme podívat na to, jak se změnil a jestli je to pro Vás dobrá volba. Co se týče vzhledu, tak zde radikální proměnu nečekejte, protože nejvýznamnější je posunutí čtečky prstů, kterou můžeme obsluhovat pohodlně oběma rukama. Skleněná záda jsou rozhodně hezká, akorát se nevyhneme zůstávání otisků od prstů. Kvalita displeje se ještě zlepšila, takže co se týče barevnosti a rozlišení, tak je skutečně výborné.

Samsung S9

Výkon je dostatečný, takže si zahrajete i moderní hry bez toho, aniž byste se museli potýkat se zasekáváním a jinými neduhy. Užitečnou funkcí, co se týče zabezpečení je odemykání pomocí obličeje a oční duhovky, takže nemusíte řešit žádná hesla ani otisky. Velkou změnu můžeme také pozorovat ve fotoaparátech, přičemž verze Plus má dva foťáky. Dokážeme s nimi fotit opravdu hezké fotky, které běžnému uživateli naprosto postačí, takže tu nemusíte být na pochybách.

Poškozené sklo

I u tohoto mobilního telefonu platí, že je křehký a musíme dávat pozor třeba na mechanické poškození, protože takový pád z větší výšky by mohl bohužel skončit pro zařízení fatálně. Takže je na místě používat alespoň základní ochranné pomůcky, mezi které můžeme zařadit pouzdro a fólii či tvrzené sklo. Tímto můžeme životnost zařízení opravdu o hodně dlouhou dobu prodloužit.

bílý samsun

Jestliže Vás potká nepříjemná situace v podobě prasklého nebo poškozeného skla, tak nemusíte zoufat, protože je tu profesionální společnost, která se věnuje výměně skla Samsung S9. Kompletně vše dohromady i s prací nás to vyjde na necelé tři tisíce, což je dost peněz, ale zařízení nám bude zase naplno fungovat. Náhradním dílem je odolné sklo, takže se nejedná o nějaký nekvalitní produkt, který by se mohl snadno poškodit. Samotnou výměnu provádí odborníci, a proto si můžete být jisti odbornou a dobře odvedenou prací.

About the author