Tekuté tapety ušetří čas i nervy? Ano!

Máte noční můru z malování? A nebaví vás to neustále uklízení a škrábání stěn? A už jste někdy slyšeli o tekutých tapetách, které ušetří čas a vaše nervy? Koupili jste si nový dům nebo snad byt, a čeká vás ta nejméně oblíbená činnost? Ano myslíte tím malování! A co teprve ten úklid před a potom? Tak my vám pomůžeme a zpříjemníme vám den. A jak vlastně? Slyšeli jste někdy už o tekutých tapetách? Pokud ne tak jsme přišli právě včas, protože malování ode dnešního dne pro vás bude hračka.

obývací pokoj

A mile rádi se do toho pustí i dámy. Jak to celé vlastně funguje? Naši suchou směs, která je již v sáčku si připravíte v jakémkoliv kbelíku, který vám bude vyhovovat nebo využijete ten co zrovna máte po ruce. Rozmícháte tuto směs ve vodě, a pak si připravíte už jen vhodné náčiní pomocí kterého to budete nanášet. V jednoduchosti je síla ne? Nemusíte mít žádnou zkušenost s malováním takže se nemusíte bát, že byste něco pokazili. Navíc naše tekuté tapety skvěle pomáhají při snížení hluku, takže pokud snad bydlíte v bytovce nebo v paneláku, a neustále vás ruší sousedi tak si s námi můžete pomoci právě tímto způsobem. Navíc pokud máte malé děti a bojíte se, že se vám stěny rychle ušpiní tak s námi tento strach mít nebudete.

slunečnice

Protože povrch bude antistatický což znamená, že se na něm navíc nebude držet ani prach. Navíc je i prodyšný. A nebo snad máte neustálou zimu v jedné z místností? Tak tato tekutá tapeta vám zaručeně zajistí i větší teplo. No není to báječné? Pakliže se vám tato představa zalíbila zavítejte na naše webové stránky, a podívejte se na tekuté tapety ceník, a budete spokojeni s naší cenou. Nebo snad víte o někom kdo se dlouhodobě trápí s malováním a my bychom ho mohli zachránit? Je to například váš dobrý kamarád nebo kamarádka, která nemůže na malování nikoho narychlo sehnat? Tak jim vytrhněte trn z paty a uděláte navíc dobrou věc. Nemáme jen jednu barvu, ale v našem vzorníku si předem a přesně na míru vyberete vaši vysněnou barvu, která vám bude ve vašem domě nebo v bytě vynikat.

About the author