Díky rozvoji trhu se dnes podnikání rozrůstá snad do všech oblastí. To zapříčiňuje neustále vylepšování služeb, které poskytují firmy svým klientům. Boj tak nastává hlavně mezi firmami, které o přízeň jednotlivých klientů bojují. To se odráží především ve zlepšování marketingové propagace, kterou se firmy snaží zaujmout. Dříve byly v oblibě právě nejrůznější billboardy, plakáty, letáky a reklamní spoty v televizi. Nyní však můžeme vidět úpadek těchto lákadel a pastí na zákazníky.
kódy html
Dnes je hlavním trendem v reklamě právě internet a není se čemu divit. Na internetu jsou opravdu všichni a pokud chceme na svého klienta zapůsobit musíme být také právě na internetu. Nachází se zde všechny cílové skupiny, které můžeme oslovit a zlepšit tak prodej a zisky v rámci naší firmy. Většina společností to provádí pomocí bannerů, které jsou již zastaralé. Společnost by se měla zaměřit na webové stránky a zde umístěné reklamy, ze kterých ji můžou plynout bonusové zisky a ty se vždy hodí.
Ve spojitosti s webovými stránkami jsme také mohli zaslechnout pojem SEO Optimalizace, která zní možná trošku cizokrajně a složitě, ale opak je pravdou. Jedná se o jednoduchou činnost, kterou může ovládat každá firma a získat tak vyšší míru publicity.
Pokud se zaměříme na SEO nejprve je důležité rozklíčovat o co se vlastně jedná. Ve volném překladu můžeme říct, že jde o Optimalizaci webového prohlížení. Tedy vše závisí právě na internetovém vyhledávači. Těch najdeme na trhu hned celou řadu.
·         Google
·         Seznam
·         Yahoo
·         Bing
google vyhledávací stroj

Všechny tyto vyhledávače pracují s jedním důležitým aspektem a tím jsou právě klíčová slova. A těch my můžeme taky v rámci našeho podnikání využívat. Jde tedy o zakomponování klíčových slov do našeho článku nebo v rámci našeho webu. To následně zviditelní naše webové stránky a zvýší zobrazovanost klienty. Teď už je jen krůček k tomu abychom si převedli zákazníky na náš e-shop nebo do naší prodejny a uskutečnili tak požadovaný nákup.