Hurá na finance! Aneb kde je všude můžeme získat

Nejlepší přivýdělek je takový, který vás baví, děláte ho ve volném čase, na pár hodin a můžete si při něm i pískat. Takový přivýdělek je nejlepší – samozřejmě studentovi každá kačka dobrá a tak se může stát i hlavním zdrojem příjmů, ale pro běžně pracujícího člověka je to spíše jen takové zpestření nudného víkendového odpoledne a vydělá si tak minimálně na pár piv v hospodě, ale i to je výhra, pokud si to všechno převedete na roční útraty!
peníze a brambor.jpg 

Psaní článků

Pokud rádi píšete, píšete rychle a nedělá vám problém udělat z komára velblouda, je psaní PR článků to pravé ořechové pro vás všechny. Potřebuje člověk pár tisíc? Stačí si napsat nějakých těch pár článků denně, klidně i jeden a máte naráz tisícovku v kapse jen tak pro nic za nic. Kvalita? Pokud chytnete dobrého zaměstnavatele, nehraje přílišnou roli a rozsah je většinou na 1 normostranu. A pokud by se vám to nelíbilo, můžete zkusit jednu z mnoha stránek, které sdružují ziskuchtivé pisálky a jejich klienty – budete psát hodně o spotřebičích, ale vem to čert.
 

Prodej a nákup

Pochybné značky? Malá šance na úspěch? Předražené? Pokud s tím dokážete žít, že pomalu zaprodáváte duši ďáblu, a skutečně se vám začne dařit, proč si takto nepřivydělávat? Budete sice nenáviděni na každém fóru a diskuzní skupině, ale peníze z toho pojedou a dokonce se i maminky na dovolené setkají s dalšími divnými matkami na dovolených, které jsou očividně už hodně dlouho samy doma s malými mimísky a hubánky.
druhy grafů.jpg 

Sociální pracovnice? Proč ne

Pokud máte trochu citu v srdci, pár hodin času a umíte to s počítačem nebo telefonem, spousta charit nabízí kurzy pro důchodce, kde je můžete staroušky naučit, jak si přidat selfie na facebook nebo jak si popsat s kamarádkami. A pokud nezůstanete jen u technologií, ale umíte i něco z financí, tak vás půlka zadluženého národa příjme s otevřenou náručí!
 

Nezařazené

About the author